top of page

MEISTBIG WOLF COMPANY
on Eesti esimene professionaalne kaasaegse tsirkuse trupp. Big Wolf Company loodi Grete Grossi ja Lizeth Wolki poolt aastal 2015, mil hakati ehitama etendust "Igavikuline õhtusöök". Lizeth ja Grete on lõpetanud Soome tsirkusekoolis (SaSak Circus Education, Lahti)
Oma jõude ühendades loob Big Wolf Company etendusi igale maitsele: stiilset retrohõngulist komöödiat kuid ka meelipaitavaid soolo lavastusi. Trupp rühib ühise eesmärgi poole, panna kogu Eesti armastama tsirkust ja näidata kui mitmekülgne tsirkusekunst võib olla

LIZETH WOLK

Lizethi koduseks kohaks on saanud õhurõngas, inglise keeles aerial hoop/lyra/ring. Teda võlub selle tsirkusevahendi lihtne välimus kuid keeruline iseloom ning võimalus rõngas enda uueks jäsemeks kasvatada. 

Lizeth on Big Wolf Company kaine mõistus, ta on konkreetne ning tegeleb arusaamatustega ja tobedate situatsioonidega. Tema positiivsus ei lase meeleolul alla minna ei kuivadel trennitundidel ega liiga tõsistel kohtumistel. 
Lizeth on hädast välja aidanud ka õmblustöödega ning paljud kostüümid on väljundi leidnud just tema käe läbi.
Kuid ta nõrgaks küljeks on saanud ametlike kirjade kirjutamine, neiu ei oska sõnu loogiliselt ritta seada.

 

GRETE GROSS

Grete pärusmaaks on pilvekiik, inglise keeles aerial hammock. Just selle tsirkuse atribuutikaga tõuseb ta lendu ja näitab, kuidas gravitatsiooni enda kasuks ära kasutada. 
Grete on Big Wolf Company suuvooder. Ta on ääretult produktiivne ja paneb trupi tegemised nagu lumepallid veerema. 
Lisaks heale lobitööle on Grete ka hea motivatsiooni jagaja nii treeningutel kui muudes keerukates situatsioonides.
Kuid kui asi puudutab käsitööd, ei ole Grete see kõige õigem inimene, kelle kaela sellised tööd lükata.

 

bottom of page